ANKA OTO Yedek Parça İthalat İhracat, Renault ve Fiat markalar ağırlıklı olmak üzere Dacia, Opel, Chevrolet, BMW, Range Rover, Mercedes, Volkswagen, Skoda, Seat, Audi, Peugeot, Citroen, Ford ve Hyundai marka araçların, tüm modellerinin, yan sanayi tedariğini sağlamak amacıyla Aralık-2017 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.

Sektörde edindiği tecrübe ve bilgisini G2K Automotive markasını oluşturarak, yan sanayi yedek parçayı kalite ve uygun fiyat ile buluşturmuş ve kısa sürede ürün çeşitliliğini hızla geliştirip yurtiçi ve yurt dışında bilinir ve talep edilir bir marka haline gelmiştir.

Yıllardır sektörde iş yapmış ilk nesil büyüklerimizden aldığımız bayrağı 2. Nesil olarak teknoloji ve inovasyonla birleştirmiş ve siz değerli müşterilerimize en güvenilir ürünleri ve en iyi fırsatlarla, işin arkasındaki alanlarında uzman çalışanlarımızla birlikteen iyi hizmeti vermek ve en kısa sürede aracınızı yolla buluşturmak için buradayız.

Müşteri odaklı yaklaşımı, deneyimli kadrosu ile her zaman müşterisinin yanında olmayı hedefleyen ANKA OTO Yedek Parça İthalat İhracat iyi fiyat, doğru hizmet ve mutlu müşteri felsefesini kendine ilke edinmiştir.

Amacımız konusunda uzman ve yetişmiş personelimizle, Türkiye`nin 81 ilinde ve dünyanın 60 ülkesindeki müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktır.

ANKA OTO Yedek Parça İthalat İhracat teknoloji, toplumsal, kültürel ve idari ortamda yeni yöntemleri kullanma yönünde kazandığı tecrübesiyle, onlarca markayı, binlerce ürünü, milyonlarca kullanıcı ile buluşturan ankaoto.com.tr sitesini açarak hizmetini geliştirmiş ve geliştirmeye de devam etmektedir.

5

34